Avon katalog 17/2013 - 2. díl - akce
Napsal uživatel Pavla Pavlištíková   
Pondělí, 14 Leden 2013 15:02

Pojďte s námi využít nejlepších akčních nabídek tohoto roku!

Aktuální Avon katalog naleznete vždy na stránkách našeho e-shopu AVON. Aktuálně platný jeAvon katalog 1/2014.

Milé dámy, přestože je vánoční kampaň prošpikovaná jednou sadou za druhou, které se hodí naprosto skvěle jako dárečky pod stromeček, najdeme v ní také spoustu akčních nabídek, které jistě oceníte.

Protože ženy velmi rády používají vůně, jistě vás, milé dámy, potěší skvostná nabídka 30 ml nejoblíbenějších vůní v limitované edici za pouhých 129,- Kč. Vůně Far AwayLittle Black Dress aIncandessence se staly nejprodávanějšími vůněmi a díky tomuto malému balení ji můžete mít kdykoliv u sebe v kabelce. 

Jiné ženy, které si rády dopřávají příjemnou relaxaci v teplé koupeli jistě ocení novou 250 ml Pěnu do koupele v jedinečném balení ve tvaru vánočního zvonečku se slevou 50 %. Jedná se opět o limitovanou edici, kterou v lednové kampani již s velkou pravděpodobností nenajdete.

Máte-li ráda pravidelnou péči o své nohy i během zimních měsíců, pak je našim potěšením upozornit vás na akci produktů z řady Foot Works. Všechny níže vyjmenované produkty můžete v poslední kampani tohoto roku zakoupit za pouhých 56,- Kč. A o které výrobky se jedná?

Za 66,- Kč můžete také využít úžasné nabídky s velmi oblíbenými pleťovými maskami a peelingem z řady Planet SPA.  Do akce Avon zařadil právě tyto produkty:

Aktualizováno Úterý, 14 Leden 2014 19:09
 

Přidejte se k nám na Facebooku