Avon katalog 17/2013 - 3. díl - Vánoční dárky pro ženy
Napsal uživatel Pavla Pavlištíková   
Pondělí, 14 Leden 2013 15:02

Hledáte vhodný vánoční dárek pro ženu? Dáme vám pár vánočních tipů na vhodné dárky pro ženy!

Aktuální Avon katalog naleznete vždy na stránkách našeho e-shopu AVON. Aktuálně platný jeAvon katalog 1/2014.

Nejen muži si dělají v předvánoční čas starosti s vhodným dárkem pro ženy. Ať již chcete nakoupit dárek pro přítelkyně, kolegyně, maminky, babičky, tetičky či kamarádky a chybí vám inspirace, dovolte nám představit vám vánoční sady, kterými jistě ženy nepohrdnou.

Sháníte-li dáreček pro ženu, která ráda sdílí jedinečné chvíle se svými blízkými a jejím znamením je romantika, obdarujte ji sadou Love Pulse. Sada Love Pulse obsahuje parfém Love Pulse,kuličkový deodorant antiperspiranthydratační třpytivý gel na tělo a dárkovou obálku. Vůně Love Pulse se řadí mezi květinově-ovocné vůně, ve které se mísí vůně karamboly, fialové růže a také v ní ucítíte mošus.

Skvělým dárkem se může také stát také Zlatá dárková sada. Ve Zlaté dárkové sadě naleznete produkty, které se řadí k nejoblíbenějším produktům, které Avon nabízí. Ve Zlaté dárkové sadě naleznete Zlatou noční kúru Anew Ultimate 7Sparfém Little Black DressRevitalizační slupovací pleťová maska s výtažky z ženšenu pravého a k tomu všemu získáte také Zlatou dárkovou krabičku, ve které budete moci výše zmíněné dárečky hezky uschovat pod vánoční stromeček.

Výrobky z řady Planet SPA se rovněž řadí mezi velmi oblíbené produkty. Proto Avon nabízí v této kampani 3 sady, které do této řady spadají. První je Povzbuzující minisada s bílým čajem, která obsahuje Povzbuzující pleťový krém s bílým čajemPovzbuzující pleťový peeling s bílým čajem a Povzbuzující pleťovou masku s bílým čajem. Druhá sada je tvořena z pleťových masek.  Najdete v ní Čistící pleťovou masku s marockým jílem Rhassoul z tureckých lázní HammamPleťovou masku s květy plumérie a citronovou trávou a Slupovací ple’tovou masku s výtažky z leknínu. A poslední sada je tvořena z 12 vonných tyčinek, 4 svíček a keramického držáku. Tento Tropický vonný set je k dostání v dekorativní krabičce za 265,- Kč.

Aktualizováno Úterý, 14 Leden 2014 19:09
 

Přidejte se k nám na Facebooku