AVON a charitativní činnost - AVON pochod
Napsal uživatel Pavla Pavlištíková   
Pondělí, 14 Leden 2013 15:02

Jaké jsou aktivity společnosti Avon? Možná o některých nevíte a možná vás mile překvapí.

Avon se mimo výroby a výzkumu kosmetických výrobků věnuje také charitativní činnosti a to hned v několika oblastec. Dnes si představíme činnost patrně nejznámější - kampaň za zdravá prsa!

AVON pochod

Patrně není žena, která by neslyšela o legendárním Avon pochodu za boj proti rakovině prsu. V České republice proběhl v mnoha městech letos už 13. ročník této zajímavé údalosti, jejíž tvářemi se staly některé české celebrity.

Největší charitativní akce v České republice odstartovala v neděli 8. září v pravé poledne na Staroměstském náměstí, kde slavnostní pásku přestřihly téměř všechny ambasadorky boje proti rakovině prsu spolu se speciálními hosty hereckou legendou Jiřinou Bohdalovou a topmodelkou Danielou Peštovou za pomoci generální ředitelky společnosti Avon pro Českou a Slovenskou republiku Andreey Moldovan a obchodní ředitelky pro Českou a Slovenskou republiku Štěfánie Dzurillové.

Cílem byly tradičně Žluté lázně, kde si návštěvníci užili vystoupení Davida Deyla, Moniky Absolonové, Tonyi Graves či skupiny MIG 21. Na jevišti se rovněž sešly ambasadorky Avon Pochodu proti rakovině prsu, které společně se zástupci společnosti Avon předali neziskovým organizacím šek na 6 milionů korun. Peníze poslouží na projekty zaměřené na prevenci rakoviny prsu a zvýšení povědomí o jejím výskytu na území České republiky.

Nejemotivnější okamžik celého Pochodu, vypouštění růžových balonků, se odehrál za zvuků nové hymny Avon Pochodu „Budu tu stát“. Jejími autory jsou David Deyl a Xindl X a společně s Davidem Deylem ji nazpívala jedna z ambasadorek Monika Absolonová.

Další - 14. ročník Avon Pochodu proti rakovině prsu se bude konat 14.6.2014 a nyní ho pro vás připravujeme. Pro aktuální informace prosíme sledujte náš web www.zdravaprsa.cz a naši facebookovou stránku www.facebook.com/avonpochod.

Popdpořit charitativní akci můžete zakoupením výrobků se symbolem kampaně také na našem eshopu. Celý výtěžek z prodeje jde na podporu charitativních aktivit.

Aktualizováno Úterý, 14 Leden 2014 19:07
 

Přidejte se k nám na Facebooku