Hello Green Tomorrow aneb Pomoci můžete i vy!
Napsal uživatel Pavla Pavlištíková   
Pondělí, 14 Leden 2013 15:02

Hello Green Tomorrow je unikátní projekt, který pomáhá zalesňovat mizící deštný prales. Podpořte jej také i vy! Příroda se vám odvděčí.

Avon podporuje několik kampaní. Většina z nich jsou určené nám - ženám. Avon pochody proti rakovině prsu jsou známé snad všem Češkám. Stejně tak Avon podporuje boj proti domácímu násilí. Avon si však také uvědomuje, že pomáhat musíme nejen samotným lidem, ale také přírodě, protože je to právě ona, díky které můžeme na Zemi žít. Proto vznikl projekt Hello Green Tomorrow.

Díky své ženské sítě Avon dokáže vzdělávat a angažovat do tohoto projektu až 300 miliónů svých zákazníků. Účelem Hello Green Tomorrow je podpora “zeleného” vzdělávání a sbírání peněz na podporu výsadby nových stromů v atlantickém deštném pralese v Jižní Americe, který ovlivňuje blahobyt lidí na celém světě. Díky kampani Hello Green Tomorrow mohl Avon vysadit již 1 milion nových stromů.

Společnost Avon se zaručuje, že za každý příspěvek bude vysazen jeden strom. Díky projektu Hello Green Tomorrow se můžete i vy účastnit a pomoci uzdravit naši Zemi. Jestliže se i vy začnete účastnit tohoto krásného projektu a pomůžete tak obnovit deštný prales, zasloužíte se nejen o zmírnění klimatických změn, ale také budete bojovat proti skleníkovým plynům.

O který deštný prales se jedná?

Atlantský deštný les je kriticky ohrožený tropický les na západním pobřeží Jižní Ameriky, který se táhne skrze Brazílii, Argentinu a Paraguay. V současné době z toho pralesa zbývá pouhých 7%! Těchto 7% nestačí nejen pro tamější zvířata, ale přestává stačit i nám. Tyhle “plíce Země” - jak se tomuto atlantskému deštnému pralesu jinak přezdívá - začínají umírat a budeme-li tento fakt přehlížet, za pár let budeme mít možnost pocítit na vlastní kůži jak důležitý tento prales pro nás je. Ani jeho vzdálenost nás neochrání od důsledků, které jsou spojené s jeho zničením. Jeho záchrana tedy bude mít vliv na každého z nás a následující generace.

Proč tedy nepodpořit projekt Hello Green Tomorrow? Udělejte něco pro svou Zemi a ona vám to vrátí v podobě dostatečného množství kyslíku a příjemného nadechnutí, díky kterému pocítíte, že skutečně žijete. Pojďte s námi podpořit Hello Green Tomorrow!

Aktualizováno Úterý, 14 Leden 2014 19:06
 

Přidejte se k nám na Facebooku