Avon bojuje proti domácímu násilí! Bojujte s námi!
Napsal uživatel Pavla Pavlištíková   
Pondělí, 14 Leden 2013 15:02

Domácí násilí páchané na ženách, dětech a koneckonců i mužích by nám nemělo být lhostejné. Pojďte se s námi zapojit do projektu na podporu boje proti domácímu násilí.

Staly jste se i vy oběťmi domácího násilí? Máte ve svém okolí někoho, koho se domácí násilí týká? Máte podezření, že se vaše sousedka, kolegyně či kamarádka mohla dostat do znepokojující životní situace, ze které má problém se sama dostat? Nezavírejte před tím oči! Poslouchejte svou intuici, všímejte si okolí a pomozte těm, kteří pomoc potřebují a kteří ji ocení. Bojujte i vy proti domácímu násilí. Podpořte charitativní projekt Avon proti domácímu násilí.

Charitativní projekt Avon proti domácímu násilí vznikl proto, aby ukázal mnoha ženám cestu ze složité životní situace. Cílem tohoto projektu je nejen snaha o zlepšení postavení žen ve společnosti, ale také ochrana jejich zdraví a životních podmínek. Dalším nedílným účelem tohoto projektu je zlepšení informovanosti o problematice domácího násilí, které bývá velmi často páchané právě na ženách. Rozhodnete-li se koupí speciálních produktů podpořit tuto charitativní akci, pomůžete tak Avonu získat finanční prostředky na podporu konkrétních projektů zaměřených proti domácímu násilí v České republice. Velmi důležitým cílem tohoto projektu je podpora a spolupráce s neziskovými organizacemi a odborníky, kteří jsou kompetentní k řešení jednotlivých problémů.

A kterými produkty podpoříte projekt Avon proti domácímu násilí? V nabídce jsou v současné době dva produkty, kterými můžete celému světu ukázat, že i vy bojujete proti domácímu násilí. Modrý prsten Odhodlání a náramek Odhodlání (oba v hodnotě 150,- Kč) jsou vkusné doplňky, díky kterým můžete pomoci mnohým ženám.

Aktualizováno Úterý, 14 Leden 2014 19:06
 

Přidejte se k nám na Facebooku