Clearskin - řada pro dospívající!
Napsal uživatel Pavla Pavlištíková   
Pondělí, 14 Leden 2013 15:02

Trápí vás rozšířené póry, akné nebo černé tečky? Pak sáhněte po Clearskin!

Řada Clearskin je určena pro dospívající osoby s problematickou pletí. Výrobky jsou barevně rozlišeny a každá barva je určena pro jiné potřeby pleti. Výrobky však můžete libovolně kombinovat. Výrobky z řady Clearskin působí třemi způsoby:

  • pronikají do pórů
  • odstraňují černé tečky
  • redukují akné

Čištění pórů

Zelená řada Clearskin Pore Penetration je určená speciálně k čištění pórů. Společné působení Vilínu virginského a eukalyptu umožňuje redukci krevního oběhu a zlepšení prokrvení pleti a její vzhled. Zároveň složení zelené řady přispívá k odbourávání toxinů. Obě složky se vyznačují silnými protizánětlivými a antibakteriálním účinky urychlující regeneraci pleti. Zpomalují rovněž stárnutí pleti, redukují otoky a negativní účinky UV záření. 

Proti akné

Fialová řada Clearskin Blemish Clearing obsahuje čajovníkový olej, pšeničné klíčky a okurku. Všechny tyto složky mají protizánětlivé účinky, zklidňují podráždění a zarudnutí pleti. Čajovníkový olej proniká do hloubky, kde eliminuje bakterie způsobující vznik akné. Okurka a pšeničné klíčky obsahují vitaminy A, D, C a E a dále polyfenoly, flavony, cukry, organické kyseliny a minerály (draslík, sodík, vápník, hořčík a fosfor). Díky těmto látkám pleť rozjasňují a osvěžují, vyživují, hydratují a zároveň zmenšují póry. Také zpomalují proces stárnutí a dodávají pleti hebkost a vláčnost, chrání ji před vysušováním a podporují obnovu pleti.

Proti černým tečkám

Modrá řada Clearskin Blackhead Clearing obsahuje kyselinu salicylovou, která se získává z vrbové kúry a mezi její důležité vlastnosti patří schopnost podporovat buněčnou obnovu a odstraňovat odumřelé buňky. Má protizánětlivé účinky a urychluje proces hojení nedokonalostí pleti - pupínků a zanícených míst. Její účinky jsou umocněny tím, že dokáže pronikat do hloubky pleti i přes vrstvu kožního mazu. Díky tomu působí velmi účinně v boji proti akné.

Aktualizováno Úterý, 14 Leden 2014 19:05
 

Přidejte se k nám na Facebooku