Avon katalog 17/2013 - 4. díl - Vánoční dárky pro muže
Napsal uživatel Pavla Pavlištíková   
Pondělí, 14 Leden 2013 15:02

Hledáte vhodný vánoční dárek pro muže? Dáme vám pár vánočních tipů na vhodné dárky pro muže!

Aktuální Avon katalog naleznete vždy na stránkách našeho e-shopu AVON. Aktuálně platný jeAvon katalog 1/2014.

Nejen ženy si dělají v předvánoční čas starosti s vhodným dárkem pro muže. Ať již chcete nakoupit dárek pro přítele, kolegu, tatínka, dědečka, strýčka či kamaráda a chybí vám inspirace, dovolte nám představit vám vánoční sady, kterými jistě muži nepohrdnou.

Sháníte-li dárek pro muže, který miluje nezávislost, obdarujte ho sadou Individual Blue. Sada Individual Blue obsahuje toaletní vodu Individual Blue, tělový sprej a kuličkový deodorant antiperspirant. To vše budete mít připravené v dárkové krabičce za 284,- Kč.

Skvělým dárkem je také Velká dárková sada Full Speed. Vůně Full Speed se řadí mezi citrusově-mošusové vůně. Vůně jalovce, cypriše a mošusu si získala mnoho mužských příznivců a obdiv mnoha žen. Ve Velké dárkové sadě Full Speed naleznete nejen toaletní vodu Full Speed, ale také sprchový gel, tělový sprej a kuličkový deodorant antiperspirant. Vše je schováno v dárkové krabičce.

Jelikož muži oceňují praktické dary, jistě nepohrdnou také kosmetickým balíčkem určeným pro péči o pleť a tělo. Avon nabízí hned několik takových hezkých balíčků. V každé sadě naleznete mimo samotných produktů také pánskou toaletní taštičku, která se hodí především na cesty. První Sada pro celodenní svěžest obsahuje Osvěžující sprchový gel a Deodorant antiperspirant ve spreji. Druhá Sada pro hladkou pleť pak obsahuje Revitalizační gel na holení a Hydratační pleťový krém. A v Sadě pro hladké oholení pak muž nalezne Zklidňující balzám po holení a Hydratační gel na holení.

Aktualizováno Úterý, 14 Leden 2014 19:07
 

Přidejte se k nám na Facebooku